Anna teada abivajajast

Palume kõigil inimestel jälgida oma naabruskonda ja teavitada vallavalitsust puuetega inimestest, eakatest ja abivajajatest, kes ei saa väga mõjuval põhjusel toetuda kriisiolukorras lähedaste abile. Vallavalitsus on valmis pakkuma abivajajatele tuge sotsiaalteenuste ja seda eelkõige koduteenuse näol, milleks palume kõigil pöörduda sotsiaaltööspetsialist Maris Rannaveer poole. Lisaks koduteenusele transporditakse kontaktivabalt toidupakke.

Abivajavate inimeste kohta palume info saata Tartu valla sotsiaaltööspetsialist Maris Rannaveer´ile e-posti aadressil maris.rannaveer@tartuvald.ee või sotsiaalosakonna valvetelefonil 510 3781.

Kõigil, kel on infot seoses COVID19 nakkushaigusega Tartu vallas või kui te märkate abivajajaid, siis palun andke sellest teada e-posti aadressil staap@tartuvald.ee või Tartu valla üldnumbril tel 510 6363.