Tartu vallas toimuvad võistlused 2020.a.

Kuupäev   Võistluste nimetus                                             Koht                    Korraldaja

JAANUAR

11.01.     Tartumaa tõstmise MV                                        Kõrveküla SH      Tartumaa SL

15.01.     Tartumaa talimängude suusatamine                     Lähte                   Tartumaa SL

18.01.      15. Tabivere piirkonna talimängud I etapp         Maarja-M. PK     Tabivere RSK

24.01.      Hüppajate päev-kõrgushüppevõistlused             Maarja-M. PK     Tabivere RSK

VEEBRUAR

01.02.      15. Tabivere piirkonna talimängud II etapp        Lähte SH             Tabivere RSK

22.02.      Tartumaa koolinoorte MV kreeka-r. maadluses  Lähte                   Tartumaa ML

22.02.      Alexela noorte suusasari                                      Lähte                   Tartu Suusaklubi

MÄRTS

05.03.      Tartumaa võrkpalli Miniliiga                               Lähte SH             Tartumaa SL

07.03.      Lähte ÜG vilistlasturniir pallimängudes              Lähte SH             Lähte ÜG

08.03.      Tartumaa MV kreeka-r. ja naistemaadluses         Lähte SH            Tartumaa SL

APRILL

18.04.      Kabe võistlused                                                    Maarja-M.           Maarja-M. MS

*Jäid ära

MAI

16.05.      32. Ümber Saadjärve jooks                                  Kukulinna           Tartumaa SL

*Edasi lükatud 26.09

JUULI

15.07.     XI Lähte MTB Triatlon 2020                                Lähte                   AOK Arendus

22.07      Seiklushundi orienteerumise päevakud              Kõrveküla            Seiklushunt

26.07.     Üle Saadjärve ujumine                                          Kukulinna           Tartumaa SL

AUGUST

02.08.     5. Vägilase jooks                                                   Lähte                    Seiklushunt

02.08      Tabivere avaveeujumine                                       Tabivere                AOK Arendus

06.08.      V Lähte Aquatlon 2020                                        Lähte                    AOK Arendus

19.08.     6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes       Tabivere staadion  Tabivere RSK

23.08.     Tartu Rulluisumaraton                                         Tartu-Kobratu-Tartu

SEPTEMBER

19.09.     Laste kergejõustikupäev                                      Tabivere staadion    Tabivere RSK

OKTOOBER

03.10.     Sügisturniir meeste võrkpallis                             Lähte SH                  Tabivere RSK

NOVEMBER

07.11.     16. Elmar Kivistiku mälestusvõistlused

               laskmises                                                              Maarja-M. PK         Tabivere RSK

21.11.     Kabeturniir                                                           Maarja-M.                Maarja-M. Ms.

DETSEMBER

12.12.      Tartumaa MV klassikalises jõutõstmises            Kõrveküla SH          Tartumaa SL

18.12       Kalev-TUL-Jõud kreeka-rooma maadluses        Lähte SH                 ESS Kalev

19.12       30.Vahuri Jõuluturniir kreeka-rooma maadluses  Lähte                     Tartumaa Maadlusliit

 

Tartu valla spordikalender 2020

Tabivere Rahvaspordiklubi võistlused (osalevad valla elanikud ning kutsutud sportlased ja võistkonnad ):

18.01.        Tabivere piirkonna 15. talimängude I etapp                                       Maarja –M. PK võimla

                    ( kabe, koroona, laskmine, tänavakorvpall)

24. 01.       „Hüppajate päev" - kõrgushüppevõistlused noortele                       Maarja-M. PK võimla

                     ( B, C ja D vanuseklassid)

01.02.         Tabivere piirkonna 15. talimängud II etapp                                        Lähte SH, suusarajad

                     ( murdmaasuusatamine, paarisvõrkpall, noolevise, mälumäng)

19.08.         6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes ( M, N, U18, U16)     Tabivere staadion

19.09.          Laste kergejõustikupäev  ( 2008-2014.a. sündinud)                         Tabivere staadion

03.10.          Sügisturniir meeste  võrkpallis                                                              Lähte SH

07.11.          16. Elmar Kivistiku mälestusvõistlused laskmises                              Maarja-M. PK võimla

 

Eesti omavalitsuste mängud ( osalevad Tartu valla võistkonnad):

 

29.02.-          36. Eesti OV talimängud (murdmaasuusatamine,                            Viru-Nigula ( Kunda)                                                     

01.03.           mäesuusatamine, kabe, male, lauatennis, meeste korvpall,

                      naiste korvpall, juhtide võistlus)   

18.01.           Meeste korvpalli alagrupiturniir                                                           Kohtadel

 

22-23.08    45. Eesti OV suvemängud (kergejõustik, meste võrkpall,                Paide

                      naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, petank,

                      discgolf, tennis, mälumäng, juhtide võistlus)

 

Tartumaa mängud (osalevad valla spordiklubid ja võistkonnad):

 

Jaanuar-      Talimängud (male, kabe, lauatennis, mälumäng,                                 Kohtadel

märts           murdmaasuusatamine, meeste võrkpall, kreeka-rooma maadlus,

                      naistemaadlus, sangpommi 2-võistlus, ujumine)

 

juuni-          Suvemängud (laskesport, juhtide discgolf,                          Kohtadel

august            meeste võrkpall, petank, discgolf, orienteerumine, ujumine)

 

oktoober-   Sügismängud (lauatennis, naiste võrkpall, meeste võrkpall,            Kohtadel

november   meeste korvpall, indiaca)