Tabivere Rahvamaja võtab tööle puhastusteenindaja

Tabivere rahvamaja ja noortekeskus on kaasaegne, paljude võimalustega kultuuriasutus. Rahvamajas on head võimalused kvaliteetsete kontsertide, teatrietenduste, huviringide jms tegevuseks.

Ootame oma kollektiivi asjatundlikku ja hoolsat meeskonnaliiget puhastusteenindaja ametikohale.

Töö kirjeldus:

• Rahvamaja ja noortekeskuse ruumide igapäevane puhastus (saali, wc-d, fuajeed, kontorit, noortekeskust, jne).
  • Maja ümbruse puhtuse tagamine (s.h. lumekoristus trepilt ja uste eest, libedusetõrje, lehekoristus ja umbrohutõrje).
  • Vajadusel rahvamaja ja noortekeskuse sündmustel osalemine.
  • Vastavalt vajadusele sündmuste-eelne ettevalmistus ja -järgne koristus rahvamajas ja noortekeskuses.

Nõudmised kandidaadile:

• Hoolsus ja puhtus. Oskus märgata puhastamist vajavaid pindu.
  • Kohusetundlikkus.
  • Ausus ja korrektsus.
  • Hea meeskonnatöötaja.
  • Suhtlemisoskus erinevas vanuses inimestega.

Ettevõte pakub:

• Mitmekülgset tööd.
  • Tähtajatut töölepingut.
  • Stabiilset töötasu.

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere Rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), täistööaeg.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV  kalev.partelpoeg@tartuvald.ee . Tööle asumise aeg 24.08.2020. Lisainfo telefonil 50 444 79.