Tabivere rahvamaja otsib oma kollektiivi administraatorit/perenaist

Tabivere rahvamaja otsib oma kollektiivi rõõmsameelset ja teotahtelist ADMINISTRAATORIT / PERENAIST, kelle tööülesanneteks on rahvamaja külastajate juhendamine, suunamine ja informeerimine, mis puudutavad osutatavaid teenuseid (majutus, ürituste ettevalmistamine, huviringid, jms). Administraatori töö peaeesmärk on osaleda aktiivselt Tabivere rahvamaja igapäevatöös (rahvamaja kultuuriürituste, festivalide, kontsertide, näituste, näitusmüükide, laatade jt kultuuriprojektide korraldamises osalemine). Lisaks kuulub tööülesannete hulka peolaudade ettevalmistamine, lava, rahvamaja kaunistuste ja kujunduste tegemine, jne.

Nõudmised kandidaadile:

• keskharidus
  • arvutikasutamise oskus
  • hoolikas, vastutus- ja kohusetundlik
  • kasuks tuleb töökogemus kultuuri- või teenindusvaldkonnas

Oled oodatud kui:

• tunned huvi kultuuri vastu
  • oled avatud suhtleja, viisakas ja taktitundeline
  • oskad suhelda erinevas vanuses inimestega

Omalt poolt pakume:

• väljaõpet
  • toetavat kollektiivi
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • stabiilset töötasu

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), lapsehoolduspuhkuse asendaja.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga kalev.partelpoeg@tartuvald.ee. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Lisainfo telefonil 50 444 79.