Tartu Valla Spordikooli treenerid ja treeningud

 

Tartu Valla Spordikool tegutseb alates 2005 aastast. Spordikoolis on võimalik tegeleda 7 spordialaga – judo, korvpall, võrkpall, kergejõustik, maadlus, suusatamine ja vibulaskmine.

Treeningud toimuvad 2-5 korda nädalas kogenud treenerite juhendamisel. Helista meile telefonil m.5227141 või 7352308.

Suvel, augusti esimesel nädalal, toimub traditsiooniline suvelaager kõigile spordikooli õpilastele, kes soovivad osaleda. Lisaks käivad edasijõudnud eraldi laagrites ja võistlustel.

Viime läbi traditsioonilisi võistlusi Lähte Cup võrkpallis, Lähte Sügis korvpallis jõuluturniir kreeka-rooma maadluses, kus osalevad ka välisvõistkonnad.

Murdmaasuusatmine Lähte suusaradadel kogub üha rohkem populaarsust. Õhtuti on võimalus kasutada ka valgustatud suusarada.

Igal aastal toimub jõulupidu ja kohtutakse eesti parimate sportlastega. Kevadel peetakse meeles tublimaid sportlasi ja treenereid.

Spordikooli astumise avaldus (MS Word)

 

Nr. Ees- ja perekonnanimi Eriala-treener E-posti aadress
1. Ille Kukk kergejõustik   illekukk@gmail.com  
2. Kersti Viru  kergejõustik viru.kersti@gmail.com     
3. Iivi Kaljuvee  korvpall /üldkeh.ettev  iivi.kaljuvee@gmail.com
4. Ene Laanes  võrkpall põhikool elaanes@hot.ee     
5. Kaisa Karjane   võrkpall gümnaasium  kaisakarjane@gmail.com
6. Ago Vahtra   murdmaasuusatamine agovahtra@hot.ee 
7.

Toomas Proovel   

kr.-rooma maadlus  toomas.proovel@gmail.com 
8. Ats Kukk       judo  atskukk@gmail.com
9. Raul Kivilo  vibulaskmine   raulkivilo@hotmail.com 
10. Kadi Koort vibulaskmine   info@viburada.ee   

 

ESMASPÄEV    
aeg treening treener koht
12.20 - 13.20 pallimängud n I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 -14.20 pallimängud v I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
14.20 - 17.00 korvpall  n/v I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.45 - 15.00 võrkpall T nooremad E. Laanes spordihoone väljak 3
15.00 - 16.40 võrkpall  T vanemad E. Laanes spordihoone väljak 3
15.20 - 16.50 võrkpall T nooremad K.Karjane spordihoone väljak 2
16.50 - 18.30 võrkpall  T vanemad K. Karjane spordihoone väljak 2
14.15 - 15.00 maadlus nooremad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30 maadlus vanemad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
15.30 - 17.00 suusatr. vaba vanemad A.Vahtra maadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45 judo A. Kukk maadlus - ja suusamaja
TEISIPÄEV    
aeg treening treener koht
13.20 -14.20 pallimängud I.Kaljuvee spordihoone väljak 1
14.20 - 15.15 korvpall nooremad I.Kaljuvee spordihoone väljak 1
15.15 -16.15 korvpall vanemad I.Kaljuvee spordihoone väljak 1
14.20 - 15.00 kergejõustik K. Viru spordih.v 3/staadion
15.00 - 16.30 kergejõustik K. Viru spordih.v 3/staadion
13.20 - 14.20 võrkpall T nooremad E. Laanes spordihoone väljak 2
14.20 - 16.50 võrkpall T vanemad E. Laanes spordihoone väljak 2
15.20 - 16.50 võrkpall T nooremad K. Karjane spordihoone väljak 2
16.50 - 18.30 võrkpall T vanemad K. Karjane spordihoone väljak 2
18.30 - 19.30 võrkpall neiud K. Karjane spordihoone väljak 2
14.15 - 15.00 maadlus nooremad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30 maadlus vanemad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
14.30 - 16.00 suusatamine nooremad A. Vahtra maadlus - ja suusamaja
16.00 - 18.00 suusatamine vanemad A. Vahtra maadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45 judo A. Kukk maadlus - ja suusamaja
KOLMAPÄEV    
aeg treening treener koht
12.20 - 13.20 pallimängud I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 - 14.20 pallimängud I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
14.20 - 17.00 korvpall n/v I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 - 14.20 võrkpall T nooremad K.Karjane spordihoone väljak 3
16.15 - 18.00 võrkpall T vanemad K.Karjane spordihoone väljak 3
16.00 - 18.30 õpetajate treening Ü.Loks spordihoone väljak 2
16.00 - 18.00 suusatamine vanemad A. Vahtra maadlus - ja suusamaja
NELJAPÄEV    
aeg treening treener koht
12.20 - 13.20 pallimängud n I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 - 14.20 pallimängud v I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
14.20 - 15.20 korvpall n I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
15.20 - 17.00 korvpall v I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 - 14.45 võrkpall  T nooremad E. Laanes spordihoone väljak 2
14.45 - 17.00 võrkpall T  vanemad E. Laanes spordihoone väljak 2
14.15 - 17.00 kergejõustik K. Viru TÜspordih./Tamme st
15.20 - 16.50 võrkpall T nooremad K.Karjane spordihoone väljak 3
16.50 - 18.30 võrkpall  T vanemad K. Karjane spordihoone väljak 3
14.30 - 16.30 suusatamine A. Vahtra Kõrveküla ujula
14.15 - 15.00 maadlus T.Proovel maadlus - ja suusamaja
15.00 - 17.00 maadlus T.Proovel maadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45 judo A. Kukk maadlus - ja suusamaja
REEDE      
aeg treening treener koht
12.20 - 13.20 pallimängud n I. Kaljuvee spordihoone väljak 1
13.20 - 15.45 võrkpall  E. Laanes spordihoone väljak 2
14.00 - 15.30 kergejõustik K. Viru spordihoone väljak 3
14.00 - 15.00 võrkpall K.Karjane spordihoone väljak 1
15.00 - 17.00 võrkpall K.Karjane spordihoone väljak 1
14.15 - 15.00 maadlus nooremad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30 maadlus vanemad T. Proovel maadlus - ja suusamaja
14.30 - 16.00 suusatamine nooremad A. Vahtra maadlus - ja suusamaja
16.00 - 18.00 suusatamine vanemad A. Vahtra maadlus - ja suusamaja
PÜHAPÄEV    
aeg treening treener koht
19.30 - 21.00 võrkpall neiud K. Karjane spordihoone väljak 2
 

 

Kõrvekülas  01.04-31.06.2018
ESMASPÄEV    
aeg treening treener koht
13.00 - 14.00 kergejõustik I.Kukk Kõrveküla  spordihoone
16.00 - 18.30 kergejõustik I.Kukk Tamme staadion
TEISIPÄEV    
13.00 - 14.00 kergejõustik I.Kukk Kõrveküla  spordihoone
16.00 - 18.30 kergejõustik I.Kukk Tamme staadion
KOLMAPÄEV    
13.00 - 14.00 kergejõustik I.Kukk Kõrveküla  spordihoone
16.00 - 18.30 kergejõustik I.Kukk Tamme staadion
NELJAPÄEV    
13.00 - 14.00 kergejõustik I.Kukk Kõrveküla  spordihoone
17.00 - 18.30 kergejõustik I.Kukk Tamme staadion
REEDE      
14.00 - 14.45 kergejõustik I.Kukk Kõrveküla  spordihoone
15.00 - 16.00 kergejõustik I.Kukk A.LE COQ spordihoone
16.30 - 18.30 kergejõustik I.Kukk Tamme staadion

             

Tartu valla spordikooli treeningud 01.04-31.06.2018