Tartu vallas toimuv Sinu nutiseadmes

Kõigil soovijatel on nüüdsest võimalik olla kursis Tartu valla tegemistega läbi nutirakenduse "Tartu vald", mille kaudu saab lugeda värskeid uudiseid ja hoida end kursis Tartu vallas toimuvate üritustega. Vahel on võimalus vastata erinevatele küsimuskaartidele.

Lisaks sellele, et kõik äpi allalaadijad saavad end kursis hoida valla tegemistega, saab läbi äpi anda omavalitsusele teada erinevatest probleemidest, mis on seotud näiteks heakorra, jäätmemajanduse, teede ja tänavatega, hulkuvate loomade, haridus- ja sotsiaalküsimustega, ehituse ja planeerimise ning muude küsimustega. 
Lae ülesse foto, kirjelda probleemi ning märgi kaardil asukoht. Nii jõuab info kiirelt vallaametnikeni ning kõik probleemid vaadatakse üle ja neile antakse tagasisidet.

Äpi saad alla laadida Google Play ja App Storest!

Head kasutamist!

 

Nüüd on Tartu vallas toimuv Sinu nutiseadmes!

1.04.19

Alates märtsi lõpust on kõigil huvilistel võimalik Google Play ja App Storest alla laadida Tartu valla äpp.

⁉️Mis on Tartu valla äpp ⁉️

Tartu valla äpp on nutirakendus, mis on loodud Tartu valla elanikele, et ühendada kogukonda ning luua vahetult ja mugavalt paremat kontakti kodanike ja valla vahel. Äpi allalaadimisel on soovituslik luua endale konto ning lubada endale saata personaalseid teavitusi. Nii on võimalik olla alati kursis kõige värskema infoga. Äpi kaudu saab esitada küsimusi, anda oma tagasisidet, saate pilte või teateid ning võtta ühendust valla ametnikega, et anda kiirelt ja mugavalt teada, mis ja kus toimub. Samuti saab kursis olla uudistega ja tutvuda üritustega.

⁉️Miks alla laadida Tartu valla äpp ⁉️

Äpi abil on Tartu vallal võimalik läbi viia erinevaid küsitlusi või üleskutseid kiirelt ja mugavalt. Siinkohal on oluline roll äpi kasutajal – kasutajad on need, kellele on need küsitlused suunatud ja kellelt ootab omavalitsus tagasisidet. Teadetele ja küsimustele vastavad Tartu valla ametnikud ja koostöös püütakse alati leida tekkinud olukordadele lahendused.

Näiteks, vastates küsimusele „Millises Tartu valla piirkonnas Sa elad?" on järgmisel korral, kui küsitlus on suunatud eelkõige just Sinu piirkonnale, omavalitsusel lihtsam suunata see küsitlus Sulle vastamiseks.

Kõik, kes soovivad Tartu valla tegemistega rohkem ja operatiivsemalt kursis olla ning ka ise asju mõjutada, selleks:

1. Tuleb minna App Store'i või Google Play'sse

2. Tipi otsingusse "Tartu vald"

3. Lae äpp alla

 

??Lae enda ??nutiseadmesse Tartu valla äpp ja ole toimuvaga kursis!