Nädala eelinfo

Esmaspäev, 10.06

  • kell 10:00 algab vallavanema kabinetis kriisikomisjoni koosolek
  • kell 13:00 algab vallavanema kabinetis kommunaalnõupidamine

Teisipäev, 11.06

  • kell 11:00 osaleb vallavanem Eesti Linnade ja Valdade Liidu koosolekul Rae vallas

Kolmapäev, 12.06

  • Vallavanem osaleb kell 8:30 Raekojas algaval MTÜ Tartumaa Jäätmearenduse üldkoosolekul

Neljapäev, 13.06

  • kell 8:30 algab vallavalitususe istung volikogu saalis

Reede, 14.06

  • Vallasekretär Eve Kallas, sotsiaaltöö spetsialist Anne-Mai Ott ja sekretär-registripidaja Estrit Aasma osalevad Väätsal toimuval haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO koolitusel

 

Alates 01.05.2019 on Tartu Vallavalitsus avatud

E, K, N 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

T 8:00-12:00 ja 12:30-18:00

R 8:00-12:00 ja 12:30-15:00

Lõuna iga päev 12:00-12:30

Kodanike vastuvõtt 

T 8:00-12:00 ja 12:30-18:00

R 8:00-12:00

Puhkusel    
Doris Grünvald sekretär-registripidaja 03.06-18.06.2019
Meelis Pärtelpoeg kalmistuvaht 01.06-17.07.2019
Ebe Aus koduhooldustöötaja 03.06-16.06.2019
Ergo Nõmme ehitusspetsialist 10.06-23.06.2019
Karin Aru lastekaitsespetsialist 10.06-23.06.2019
Estrit Aasma sekretär-registripidaja 17.06-30.06.2019
Tõnu Vesi jurist 13.06-28.06.2019
Endla Suvi referent 17.06-25.06.2019
Ulvi Viilvere finantsjuht 17.06-23.06.2019
Triin Vaino sotsiaaltööspetsialist 17.06-26.06.2019
Egle Nõmmoja vallaarhitekt 20.06-05.07.2019
Tiina Reinesberg raamatupidaja 24.06-30.06.2019
Marten Karise ehitusspetsialist 24.06-08.07.2019
Tarmo Raudsepp abivallavanem 25.06-30.06.2019
Katrin Metsamart sotsiaaltöö- ja lastekaitsespetsialist 25.06-08.07.2019
Kadi Kukk keskkonnaspetsialist 25.06-14.07.2019
Benno Kannela sporditööspetsialist 25.06-29.07.2019

 

Piirissaare postkontor on SULETUD alates 27.05.2019

Perioodil 25.06-1.07.2019 on Tabivere postkontor ajutiselt suletud.

 

Surnuaiapühad Tartu vallas:

16.06 kell 12:00 Äksi surnuaed

23.06 kell 12:00 Kursi surnuaed

24.06 kell 13:00 Laeva surnuaed