Kõrveküla kooli juurdeehituse hange oli edukas

18.11.19

Tartu Vallavalitsus avas täna hommikul Kõrveküla kooli juurdeehituse hanke pakkumised. Esialgu reedel, 15. novembril 2019 lõppema pidanud hange tuli edasi lükata reedel riigihangete registrit kimbutanud tarkvaraliste probleemide tõttu. Vastavalt riigihangete seadusele sai pakkumuste esitamise tähtajaks esmaspäev, 18. november kell 9:00.  

Tähtajaks esitati kokku 12 pakkumust. Pakkumuste maksumused jäid vahemikku 5,747 kuni 7,64 miljonit eurot. Eelmainitud maksumusele lisandub käibemaks.

Järgnevas hankemenetluse protsessis kontrollib Tartu Vallavalitsus pakkumuste ja pakkujate vastavust hanke alusdokumentides esitatud nõuetele. Vastavaks tunnistatud pakkumustest kuulutatakse edukaks kõige madalama maksumusega pakkumus. Tartu Vallavalitsus loodab hankes edukaks tunnistamise ja hankelepingu sõlmimise otsuseni jõuda lähima paari nädala jooksul.

Hanke eesmärk on rajada kiirelt kasvavale õpilaskonnale kitsaks jäänud Kõrveküla koolile ca 5200 ruutmeetrit suur juurdeehitus. Hanke tulemusena mahutab Kõrveküla kool 27 klassikomplekti ehk ca 650 õpilast. Ühtlasi saab uues majas kodu Kõrveküla raamatukogu. Senine vanim koolimaja osa muutub aga Tartu Valla muusikakooli päris oma majaks.

Hanke tingimuste kohaselt peab kooli juurdeehitus olema valmis järgmise õppeaasta esimese koolivaheaja lõpuks ehk 2020. aasta 25. oktoobriks.

Foto: Tanel Kinsidigo

Kõrveküla Põhikooli juurdeehitus hange on välja kuulutatud

18.11.19

 

3. septembril 2018 asus Kõrveküla Põhikooli 20 klassikomplektis õppima 404 last. Koolikompleksi lisandus veel üks moodulhoone, kus õpivad 1.B ja 1.C klassi õpilased. Uues hoones toitlustatakse peamajast eraldi olevate moodulite õpilasi.

Tartu Vallavalitsuse korraldatud ideekonkurss parima lahenduse leidmiseks Kõrveküla Põhikooli juurdeehitusele on lõppenud ning võitjaks osutus ""Root" ja juur".

Selge on see, et Kõrveküla kool on kasvav ning elujõudu täis kool, mille sisu on palju enamat kui vaid lapsi mahutav maja!

 

Sellised read on Kõrveküla Põhikooli kodulehel, mis viitavad kooli kasvule, elujõule ning tõsi, tegemist ei ole vaid lapsi mahutava majaga. Kooli kasvule viitab ka asjaolu, et 2.septembril 2019 alustas kooliteed 449 õpilast.

 Võib-olla olete märganud, et paljudes hoonetes puudub 13. korrus, aga kas teadsite, et ka mõnes lennukis pole 13. rida või mõnes hotellis puudub 13. tuba? Kuidas on aga number 13 seotud Kõrveküla Põhikooliga?

Lugu on tegelikult lihtne ja kaugeltki mitte seotud numeroloogia või selle numbri negatiivse tähendusega. Eelmisel reedel, 13.09.2019, avaldati riigihangete registri lehel Kõrveküla Põhikooli juurdeehituse avatud hankemenetlus. Pakkumisi saab esitada kuni 28.10.2019

Stay tuned, sest ka Kõrveküla Põhikooli rekonstrueerimise kohta saab valla kodulehel olema blogi, kust saab lugeda ja näha, kuidas ehitus kulgeb.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.