Tööpakkumine: Tabivere Rahvamaja perenaine

Tabivere rahvamaja otsib oma kollektiivi rõõmsameelset ja teotahtelist PERENAIST, kelle tööülesanneteks on rahvamaja külastajate juhendamine, suunamine ja informeerimine, mis puudutavad osutatavaid teenuseid (majutus, ürituste ettevalmistamine, huviringid, jms). Perenaise töö peaeesmärk on osaleda aktiivselt Tabivere rahvamaja igapäevatöös (rahvamaja ja valla kultuuriürituste, festivalide, kontsertide, näituste, näitusmüükide, laatade jt kultuuriprojektide korraldamises osalemine).

Nõudmised kandidaadile:

• keskharidus
  • arvutikasutamise oskus
  • hoolikas, vastutus- ja kohusetundlik
  • kasuks tuleb töökogemus kultuuri- või teenindusvaldkonnas

Oled oodatud kui:

• tunned huvi kultuuri vastu
  • oled avatud suhtleja, viisakas ja taktitundeline

Omalt poolt pakume:

• väljaõpet
  • toetavat kollektiivi
  • huvitavat ja mitmekesist tööd

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), lapsehoolduspuhkuse asendaja, tööaeg paindlik.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga kalev.partelpoeg@tartuvald.ee  31. oktoobriks 2018. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Lisainfo telefonil 50 444 79.