Tartu Vallavalitsus võtab tööle lastekaitsespetsialisti

Tartu Vallavalitsuse sotsiaal- ja haridusosakond võtab teenistusse lastekaitsespetsialisti, kelle tööülesanneteks on sotsiaalnõustamine, peredega juhtumipõhise töö ja asutustega võrgustikutöö kavandamine, korraldamine ja juhtimine, abivajaduse hindamisel tuginev toetuste määramine ning teenustele suunamine.

Nõudmised kandidaadile:

• edukal kandidaadil on kõrgharidus, eelistatult sotsiaaltöö või lastekaitse erialal, võib olla omandamisel;
  • töökogemus sotsiaaltöö, eelistatult lastekaitse valdkonnas;
  • valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel erialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea kirjalik eneseväljendusoskus;
  • väga hea koostööoskus, pingetaluvus, korrektsus;
  • elav huvi Tartu valla ja tema elanike hea käekäigu vastu.

Kasuks tuleb töökogemus kohalikus omavalitsuses.

Omalt poolt pakume:

• mitmekesist ja vastutusrikast tööd; arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda; kaasaegset töökeskkonda;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Lisainfo: Anne Aleksejev, sotsiaal- ja haridusosakonna juhataja, telefon: 5340 1591, e-post: anne.aleksejev@tartuvald.ee

CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga palume esitada märgusõna all "Lastekaitsespetsialisti konkurss" Tartu Vallavalitsuse e-posti aadressile tartuvald@tartuvald.ee hiljemalt 22.oktoobriks 2021.