Tartu Vallavalitsus võtab tööle lastekaitsespetsialisti

Tartu Vallavalitsuse sotsiaal-, haridus- ja kultuuriosakond võtab teenistusse lastekaitsespetsialisti, kelle tööülesandeks sotsiaalnõustamine, peredega juhtumipõhise töö ja asutustega võrgustikutöö kavandamine, korraldamine ja juhtimine, abivajaduse hindamisel tuginev toetuste määramine ning teenustele suunamine.

Nõudmised kandidaadile:

Edukal kandidaadil on kõrgharidus, eelistatult sotsiaaltöö või lastekaitse erialal, võib olla omandamisel; töökogemus sotsiaaltöö, eelistatult lastekaitse valdkonnas; valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus; eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel erialase sõnavara valdamisega; väga hea kirjalik eneseväljendusoskus; väga hea koostööoskus, pingetaluvus, korrektsus; elav huvi Tartu valla ja tema elanike hea käekäigu vastu.
Kasuks tuleb töökogemus kohalikus omavalitsuses.

Omalt poolt pakume:

Mitmekesist ja vastutusrikast tööd; arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi; toetavat ja sõbralikku meeskonda; kaasaegset töökeskkonda; põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Lisainfot saab e-aadressilt jaana.puur@tartuvald.ee või tel 5307 6020. CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga palume esitada märgusõna all "Lastekaitsespetsialisti konkurss" Tartu Vallavalitsuse e-aadressile tartuvald@tartuvald.ee hiljemalt 12. juuliks 2019.