Võtame tööle kultuuritöö spetsialisti

Tartu Vallavalitsuse sotsiaal-, haridus- ja kultuuriosakond võtab teenistusse kultuuritöö spetsialisti.

Kultuuritöö spetsialisti teenistusülesanneteks on

• kultuurivaldkonna kureerimine;
  • valla kultuurialast tegevust reguleerivate haldus- ja õigusaktide väljatöötamises osalemine;
  • kultuuriprojektidele eelarvete koostamine ja nendest tulenevate taotluste vormistamine
  • mittetulundustegevuseks vallaeelarvest antavate toetuste taotluste läbivaatamise koordineerimine;
  • ülevallaliste traditsiooniliste ja tähtsündmuste koordineerimine;
  • valla kultuurikalendri haldamine;
  • koostöö korraldamine kultuuriasutustega ja valdkondlike MTÜdega, esindusürituste korraldamine.

Nõuded kandidaadile:

• Haridustase- vähemalt rakenduskõrgharidus, soovitavalt kultuurikorralduse või sarnasel alal.
  • Keelteoskus- eesti (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase), inglise (kõnes kesktase, kirjas kesktase).
  • Arvutioskus- kontoritarkvara, e-posti kasutamine, interneti kasutamine.
  • Loomingulisus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Muud nõuded - Omab erialaseid teadmisi, orienteerub seadustega omavalitsuse pädevusse antud küsimustes; tunneb ja oskab rakendada valdkonda reguleerivaid õigusakte; suudab koostada oma töövaldkonna üld-ja üksikakte; omab väga head sõnalise eneseväljenduse oskust; omab organiseerimise ja koordineerimise oskust; oskab kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, andmebaase ja arvutiprogramme; omab head suhtlemisoskust ja kohusetunnet ning B kategooria juhtimisõigust.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kultuurivaldkonnas.

Lisainfot saab e-posti aadressilt  jarno.laur@tartuvald.ee või tel 516 7879

CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga palume esitada märgusõna all „Kultuuritöö spetsialisti konkurss" Tartu Vallavalitsusele e-posti aadressil tartuvald@tartuvald.ee hiljemalt 28.01.2020