Tabivere rahvamaja võtab tööle puhastusteenindaja

Tabivere rahvamaja on kaasaegne, paljude võimalustega kultuuriasutus. Rahvamajas on head võimalused kvaliteetsete kontsertide, teatrietenduste, huviringide jms tegevuseks. Lisaks on rahvamajas noortekeskus ja majutus.

Ootame oma kollektiivi asjatundlikku ja hoolsat meeskonnaliiget puhastusteenindaja ametikohale.

Töö kirjeldus:

• Rahvamaja ruumide igapäevane puhastus (saali, wc-d, fuajeed, kontorit, majutust, noortekeskust, jne).
  • Maja ümbruse puhtuse tagamine (s.h. lumekoristus trepilt ja uste eest, libedusetõrje, lehekoristus ja umbrohutõrje)
  • Vajadusel rahvamaja sündmustel osalemine
  • Vastavalt vajadusele sündmuste-eelne ettevalmistus ja -järgne koristus rahvamajas

Nõudmised kandidaadile:

• Hoolsus ja puhtus. Oskus märgata puhastamist vajavaid pindu.
  • Kohusetundlikkus
  • Ausus ja korrektsus
  • Hea meeskonnatöötaja
  • Suhtlemisoskus erinevas vanuses inimestega

Ettevõte pakub:

• Mitmekülgset tööd
  • Tähtajatut töölepingut
  • Stabiilset töötasu

Töö asukoht ja tööaeg: Tabivere rahvamaja (Tuuliku 10, Tartu vald, Tartumaa), täistööaeg.

Kui tunned, et pakutav töö sobib Sulle, siis oled oodatud kandideerima! Palun saada oma CV  kalev.partelpoeg@tartuvald.ee. Tööle asumise aeg 22.05.2019. Lisainfo telefonil 50 444 79