Kõrveküla Põhikooli juurdeehitus hange on välja kuulutatud

11.10.19

 

3. septembril 2018 asus Kõrveküla Põhikooli 20 klassikomplektis õppima 404 last. Koolikompleksi lisandus veel üks moodulhoone, kus õpivad 1.B ja 1.C klassi õpilased. Uues hoones toitlustatakse peamajast eraldi olevate moodulite õpilasi.

Tartu Vallavalitsuse korraldatud ideekonkurss parima lahenduse leidmiseks Kõrveküla Põhikooli juurdeehitusele on lõppenud ning võitjaks osutus ""Root" ja juur".

Selge on see, et Kõrveküla kool on kasvav ning elujõudu täis kool, mille sisu on palju enamat kui vaid lapsi mahutav maja!

 

Sellised read on Kõrveküla Põhikooli kodulehel, mis viitavad kooli kasvule, elujõule ning tõsi, tegemist ei ole vaid lapsi mahutava majaga. Kooli kasvule viitab ka asjaolu, et 2.septembril 2019 alustas kooliteed 449 õpilast.

 Võib-olla olete märganud, et paljudes hoonetes puudub 13. korrus, aga kas teadsite, et ka mõnes lennukis pole 13. rida või mõnes hotellis puudub 13. tuba? Kuidas on aga number 13 seotud Kõrveküla Põhikooliga?

Lugu on tegelikult lihtne ja kaugeltki mitte seotud numeroloogia või selle numbri negatiivse tähendusega. Eelmisel reedel, 13.09.2019, avaldati riigihangete registri lehel Kõrveküla Põhikooli juurdeehituse avatud hankemenetlus. Pakkumisi saab esitada kuni 28.10.2019

Stay tuned, sest ka Kõrveküla Põhikooli rekonstrueerimise kohta saab valla kodulehel olema blogi, kust saab lugeda ja näha, kuidas ehitus kulgeb.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.